KONST / Litografier / Färglitografi 11424092
*
nr 1142 4092
Gunnar Gebbe Björkman
(f. 1945), Sverige
Färglitografi, Gunnar Gebbe Björkman (f. 1945), 19/190, fåglar, motivet: 39x55
Gunnar "Gebbe" Björkman, svensk konstnär, illustratör och skribent, född 1945 i Linköping.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 6 november 2017
kl 18:33:58
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
2/11 13:51:08
1
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
Gunnar Gebbe Björkman
Gunnar "Gebbe" Björkman, svensk konstnär, illustratör och skribent, född 1945 i Linköping.
Läs mer om Gunnar Gebbe Björkman
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: djurmotiv färglitografi fågel fågelmotiv fåglar grafik gunnar gebbe björkman litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
4270 Färglitografi
2 st, Reinhold Ljunggren (1920-2006), Sverige. Sig..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:01
-
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 19:17
-
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:50
-
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:38
-
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:18
-
5380 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:03
*
Gunnar Gebbe Björkman
Gunnar "Gebbe" Björkman, svensk konstnär, illustratör och skribent, född 1945 i Linköping.
Läs mer om Gunnar Gebbe Björkman
nr 1142 4092
Gunnar Gebbe Björkman
(f. 1945), Sverige
Färglitografi, Gunnar Gebbe Björkman (f. 1945), 19/190, fåglar, motivet: 39x55
Gunnar "Gebbe" Björkman, svensk konstnär, illustratör och skribent, född 1945 i Linköping.
Utrop: | 300 kr |
---|---|
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 6 november 2017 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
2/11 13:51:08 | 1 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
Gunnar Gebbe Björkman
Gunnar "Gebbe" Björkman, svensk konstnär, illustratör och skribent, född 1945 i Linköping.Läs mer om Gunnar Gebbe Björkman
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: djurmotiv färglitografi fågel fågelmotiv fåglar grafik gunnar gebbe björkman litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
4270 Färglitografi
2 st, Reinhold Ljunggren (1920-2006), Sverige. Sig..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:01 -
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 19:17 -
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:50
-
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:38 -
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:18 -
5380 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:03